AC Milan kontra Fiorentina, wynik meczu: 1-0

W niedzielnym starciu Serie A, AC Milan pokonał Fiorentinę 1-0 na Stadio Giuseppe Meazza. Jedyną bramkę meczu zdobył zawodnik Milanu, zapewniając swojej drużynie trzy punkty. Mecz odbył się 25 listopada o godzinie 19:45 w ramach 13. kolejki włoskiej ligi piłkarskiej.

Relacja z meczu AC Milan przeciwko Fiorentina

Dziś na Stadio Giuseppe Meazza odbył się emocjonujący mecz pomiędzy AC Milan a Fiorentiną w ramach kolejki 13 Serie A. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 1-0. Spotkanie odbyło się 25 listopada o godzinie 19:45.

W pierwszej połowie spotkania obie drużyny prezentowały wysoki poziom futbolu, jednak to gospodarze jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. To dzięki występowi Theo Hernándeza, który strzelił bramkę w doliczonym czasie pierwszej połowy.

Atmosfera na Stadio Giuseppe Meazza była niesamowita. Kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niezapomniany klimat na trybunach.

Sędzia główny Marco Di Bello prowadził mecz w sposób profesjonalny, eliminując wszelkie incydenty na boisku. Pojawiły się jednak żółte kartki dla Fikayo Tomoriego z AC Milan oraz dla Arthura oraz Fabiano Parisiego z Fiorentiny.

Obie drużyny starały się o przełamanie w drugiej połowie, jednak żadna z nich nie zdołała zmienić wyniku. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla gospodarzy.

AC Milan ma teraz przed sobą kolejne trudne spotkania z Borussią Dortmund, Frosinone i Atalantą, podczas gdy Fiorentina zmierzy się z Genkiem, Salernitaną i Parmą.