Fiorentina - Udinese, wynik meczu 2-2

Wczoraj, 14 stycznia 2024 roku, na Stadio Artemio Franchi odbył się mecz pomiędzy drużynami Fiorentina i Udinese, w ramach 20. kolejki Serie A. Mecz zakończył się remisem 2-2, mimo że na przerwę drużyna Udinese prowadziła 1-0. Emocjonujące starcie było pełne zwrotów akcji i okazało się być trzymającym w napięciu widowiskiem piłkarskim.

Relacja z meczu Fiorentina - Udinese

Dzisiaj na Stadio Artemio Franchi odbył się bardzo emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Fiorentina i Udinese. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a kibice mogli zobaczyć wiele ciekawych akcji i pięknych bramek.

Początek meczu należał do gości, którzy szybko objęli prowadzenie. W 10. minucie S. Lovrić ustalił wynik na 1-0 po asyście L. Lucca. Fiorentina starała się odrobić straty, ale do przerwy nie udało im się zdobyć bramki.

Druga połowa okazała się bardziej widowiskowa. W 55. minucie L. Beltrán wyrównał stan meczu, strzelając bramkę dla gospodarzy po asyście M. Faraoni. Jednak Udinese szybko odpowiedziało. W 73. minucie F. Thauvin ponownie poprowadził gości do prowadzenia, strzelając bramkę na 1-2.

Ostatnie minuty meczu należały do Fiorentiny, która dążyła do wyrównania. W 87. minucie M'Bala Nzola spełnił marzenie kibiców Gospodarzy, wyrównując wynik na 2-2.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Żółte kartki otrzymali Luca Ranieri z Fiorentiny w 62. minucie oraz Hassane Kamara z Udinese w 35. minucie.

Nie padły żadne czerwone kartki, co cieszyło zarówno zawodników, jak i kibiców obu drużyn. Atmosfera na stadionie była gorąca, a emocje sięgały zenitu, zwłaszcza po wyrównującej bramce Fiorentiny.

Następne mecze dla Fiorentiny to starcia z Napoli, Interem oraz Lecce, natomiast Udinese zmierzy się z AC Milan, Atalantą oraz Monzą. Kibice obu drużyn mogą być pewni, że kolejne spotkania również dostarczą wielu sportowych emocji.