Fiorentina kontra Inter, wynik meczu 0-1

Wczorajszy wieczór na Stadio Artemio Franchi był miejscem niezwykle emocjonującego starcia pomiędzy Fiorentiną a Interem. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, jednak to Inter wyszedł zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Mecz ten dostarczył wielu emocji i niezwykle wyrównanej rywalizacji, która trzymała kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu Fiorentina - Inter

Fiorentina przegrała u siebie z Interem 0-1 w meczu 22 kolejki Serie A. Bramkę na wagę trzech punktów dla gości zdobył L. Martínez w 14 minucie meczu, po asyście K. Asllani.

Spotkanie odbyło się na Stadio Artemio Franchi o godzinie 19:45. Sędzią głównym spotkania był Gianluca Aureliano z Włoch.

Pierwsze sytuacje pod bramkami, aż wreszcie gol Interu! L. Martínez wpakował piłkę do siatki w 14 minucie, asystującemu K. Asllaniemu. Fiorentina starała się odpowiedzieć, ale nie potrafiła pokonać bramkarza gości. Wynik do przerwy 0-1 dla Interu.

Druga połowa była bardzo zacięta, obie drużyny miały okazje, lecz brakowało skuteczności. Ostatecznie to Inter wygrał 1-0.

Jonathan Ikoné otrzymał żółtą kartkę w 45 minucie, a Rolando Mandragora w doliczonym czasie gry. Z kolei w zespole Interu kartki obejrzało trzech graczy: Alessandro Bastoni, Yann Sommer i Benjamin Pavard.

Czerwonych kartek w tym meczu nie było.

Następne mecze dla Fiorentina to starcia z Lecce, Frosinone i Bologną. Inter zmierzy się z Juventusem i AS Romą.